Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Droga Krzyżowa dla dzieci – piątek 16.45

Droga Krzyżowa dla dzieci – piątek 16.45

Wielki Post to czas łaski i nawrócenia się do Boga. W owocnym przeżyciu tego czasu pomaga nam rozważanie Drogi Krzyżowej naszego Pana Jezusa Chrystusa.

W tym roku mamy taki pomysł na dobre przeżycie Wielkiego Postu razem z dziećmi. Podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej najmłodsi otrzymają łącznie zestaw 6 plansz z kostkami po jednej na każdy piątek Wielkiego Postu, do samodzielnego sklejenia. Wszystkie kostki po złączeniu utworzą trójwymiarowy Krzyż. Z tym krzyżem również dzieci będą mogły rozważać oraz głosić śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Serdecznie zapraszamy. Każdy piątek Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa dla dzieci godz. 16.45.

One thought on “Droga Krzyżowa dla dzieci – piątek 16.45

Dodaj komentarz

Top