Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Chór parafialny > Bogu i Ojczyźnie na 100 lat Niepodległości – Koncert Chóru

Bogu i Ojczyźnie na 100 lat Niepodległości – Koncert Chóru

W środę po wieczornej Eucharystii swoim koncertem mile zaskoczył nas chór parafialny. Był to występ bez większych zapowiedzi i afiszów, a chórzyści zaprezentowali się z repertuarem patriotyczno – religijnym.

Bogu i Ojczyźnie na 100 lat Niepodległości – to hasło koncertu. Pod kierownictwem i przy akompaniamencie pana organisty Michała Sokołowskiego, istniejący od samego początku parafii chór kościelny zaprezentował takie utwory jak: Pieśń legionów, Ułani Ułani, Rozkwitały paki białych róż, Jak długo na Wawelu, Bogurodzica, Rotę, Z dawna Polski, Boże coś Polskę.

Dziękujemy naszym drogim chórzystkom za piękne doznania artystyczne i wyrażamy wdzięczność za wysiłek włożony w przygotowanie okolicznościowego występu.

Każdego, kto chciałby się przyłączyć do wspólnego śpiewu zapraszamy. Chór spotyka się w każdą środę po wieczornej Eucharystii.

Dodaj komentarz

Top