Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii

Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii

Turcja i Syria zostały dotknięte trzęsieniem ziemi… Szczególnie trudna sytuacja panuje w Syrii, państwie, które jest wycieńczone ponad 10-letnią wojną, kryzysem ekonomicznym, emigracją.

Pomoc Kościołowi w Potrzebie jest w stanie zorganizować transporty humanitarne (żywność, ubrania, lekarstwa). Wsparcie trafi bezpośrednio do potrzebujących, którzy w jednej chwili stracili dach nad głową. W związku z tym dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary na poszkodowanych w tym kataklizmie i przekażemy je natychmiast przez Caritas świdnicką do Turcji. Natomiast środki zebrane za tydzień w niedzielę przekażemy przez organizację „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” do Syrii.

CHCESZ POMÓC?

87 1020 1068 0000 1402 0096 8990
z dopiskiem „Syria”

One thought on “Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii

  1. W niedzielę 12 lutego 2023 r. zebraliśmy kwotę w wysokości 4.000 PLN (cztery tyś. zł.)
    Środki zostały przelane na wskazane konto bankowe.
    Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania za wsparcie.

Dodaj komentarz

Top