Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Tak jak św. Józef – pracowali fizycznie

Tak jak św. Józef – pracowali fizycznie

Część lektorów z naszej parafii sobotę spędziła na pracach gospodarczych w kole łowieckim. Nie straszne im było przybijanie gwoździ, wkręcanie wkrętów, cięcie drewna.

Pracy fizycznej nie boi się nasza młodzież. Praca zawsze uszlachetnia. Kilku lektorów pod opieką ks. Wojciecha Oleksego – wikariusza, w sobotę udała się do stanicy koła łowieckiego w Świdniku nieopodal Bolkowa. Młodzi pod czujną opieką dorosłych – członków Polskiego Związku Łowieckiego – wybudowała urządzenia łowieckie, które posłużą do zwalczania choroby ASF. Wyjazd zakończył się wizytą w lesie i uzupełnieniem soli dla dzikich zwierząt. Gospodarka łowiecka jest formą ochrony przyrody, w którą zaangażowała się nasza młodzież.

Dodaj komentarz

Top