Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Cyfrowa tablica do wyświetlania tekstów pieśni – aby lepiej się śpiewało

Cyfrowa tablica do wyświetlania tekstów pieśni – aby lepiej się śpiewało

Święty Augustyn mówił „Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli”. Od 10 marca śpiewać będzie się łatwiej, ponieważ w prezbiterium został zainstalowany cyfrowy rzutnik tekstów, który jest urządzeniem służącym do wyświetlania tekstów pieśni.

Wysłużone płótno i często psujący się rzutnik na slajdy zastąpił nowy, czarny ekran po lewej stronie prezbiterium. Całość obsługiwana jest specjalnym przenośnym bezprzewodowym panelem, sterowanym przez organistę. Mamy nadzieję, iż wierni z uwagi na szerszy dostęp do tekstów pieśni chętniej i częściej będą śpiewać, przez co bardziej zaangażują się w liturgię.

Dodaj komentarz

Top