Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Słowiki wyśpiewały chwałę na wysokości (foto, video)

Słowiki wyśpiewały chwałę na wysokości (foto, video)

Koncert dzieci, kolędy, Słowiki, par. Św. Brata Alberta Świebodzice

Zespół wokalny „Słowiki”, złożony z przede wszystkim z najmłodszych dzieci naszej parafii, które na co dzień uczą się śpiewu pod okiem pana organisty Michała Sokołowskiego, wystąpił 26 grudnia po Mszy św. o 10.45 w naszym kościele.

Przygotowany przez dzieci repertuar świąteczny wysłuchali licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie i parafianie. Wśród wyśpiewanych piosenek można było usłyszeć pastorałkę „Lili, lili laj”, piosenkę „Pierwsza gwiazda” z repertuaru zespołu TGD, czy kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Dla niektórych młodych artystów był to zupełny debiut. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania, krótkiej relacji z koncertu.

Dodaj komentarz

Top