Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rozpoczęliśmy prace nad instalacją sufitu

Rozpoczęliśmy prace nad instalacją sufitu

par. św. brata Alberta Świeodzice

W tym tygodniu rozpoczęliśmy kolejny etap prac przy suficie kościoła.

Prace będą polegać na montażu separatorów aluminiowych stanowiących punkty zaczepienia dla powłoki napinanej na sufit. Zastosowana technologia będzie technologią sufitów napinanych. Przez cały czas trwania wspomnianych robót będzie rozstawione rusztowanie. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Technologia sufitów napinanych  spełnia podstawowe funkcje sufitu podwieszanego, jednak tym, co zdecydowanie ją wyróżnia, są nowe możliwości, jakie otwiera przed swoimi użytkownikami. Powłoki napinane są nie tylko lekkie, łatwe w montażu i niezwykle trwałe, ale także pozwalają na kreowanie nieskończonej ilości kombinacji struktur, kolorów i brył. Z pomocą sufitów napinanych można stworzyć konstrukcje przestrzenne.

Dodaj komentarz

Top