Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

Tradycją lat poprzednich nowy rok szkolny i katechetyczny rozpoczęliśmy od Eucharystii sprawowanej w kościele parafialnym.

Mszy św. o godz. 8.00 w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców przewodniczył ks. proboszcz. Następnie wszyscy udali się na pobliską halę OSIR-u, aby wraz uczniami, rodzicami, nauczycielami i dyrekcją oficjalnie rozpocząć nowy rok szkolny w Publicznym Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych.

Przed nami dziesięciomiesięczne „dni dzieci i młodzieży”, w szkole, w domu, w czasie nauki, wychowania i tak wiele różnych tajemnic, które sprawiają, że człowiekowi naprawdę chce się żyć. Życzmy, aby to był taki czas dla was drodzy uczniowie, dla was drodzy rodzice, dla was drodzy nauczyciele i wszyscy pracownicy oświaty. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.

W naszym Zespole Szkół P-G w tym roku uczyć się będzie 620 uczniów.

 

Dodaj komentarz

Top