Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rekolekcje Adwentowe 2016 – Bóg w twoim sercu chce zobaczyć miłość

Rekolekcje Adwentowe 2016 – Bóg w twoim sercu chce zobaczyć miłość

Przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego, to nie tylko porządki w domu i suto zastawiony stół, ale przede wszystkim przygotowania duchowe. Dlatego w IV tydzień adwentu w naszej parafii odbyły się święte ćwiczenia rekolekcyjne.

Nauki głosił ks. Rafał Masztalerz, misjonarz miłosierdzia czyli kapłan, który otrzymał szczególne zadanie głoszenia Słowa Bożego i niesienia orędzia o Bożym Miłosierdziu. Miał on uobecniać odpowiedzialność Kościoła za bycie w świecie żywym znakiem miłości Ojca, matką miłującą wszystkich, łaskawą, cierpliwą, pełną miłosierdzia i dobroci względem synów odłączonych.

Nauki rekolekcyjne trwały od niedzieli do wtorku (18-20 grudnia). Całość rekolekcji zakończyła adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. Tematem przewodnim tych świętych ćwiczeń było aktualne hasło roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście”.

Materiały audio wkrótce.

Dodaj komentarz

Top