Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Przywitali Nowy Rok

Przywitali Nowy Rok

Młodzież z naszej parafii przywitała Nowy Rok w Sokołowsku. Od 29 grudnia młodzi uczestniczyli w rekolekcjach organizowanych przez Ruch Światło Życie. W rekolekcjach pomogła nasza Grupa Ewengelizacyjna.

Rekolekcje rozpoczęły się o od występu naszej parafialnej Ewangelizacyjnej Grupy Teatralnej. Piękne, głębokie, pożyteczne i pomocne w duchowym przeżywaniu Mszy Świętej – to Misterium „Tajemnice Eucharystii”, które po raz pierwszy zagościoło w Sokołowsku. Poprzez mistyczne doświadczenia spisane przez Catalinę Rivas, boliwijską stygmatyczkę, Pan Jezus i Matka Boża pragną nauczyć nas owocnie uczestniczyć w tym największym wydarzeniu naszego zbawienia, które uobecnia się w czasie każdej Mszy Świętej.

Tematem przewodnim rekolekcji sylwestrowych było przeżywanie Eucharystii. Młodzież przez udział w konferencach, pracach w grupach, wspólnej modlitwie poznawali głębię i piękno Mszy świętej. Rekolekcje zakończyły się wspólną zabawą Sylewstrową

Szczegółowa relacja i więcej zdjęć na stronie Gościa Świdnickiego.

Dodaj komentarz

Top