Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Pomagamy – dary przekazane dla potrzebujących

Pomagamy – dary przekazane dla potrzebujących

Przez ostatnie tygodnie zbieraliśmy dary dla Albertówki w Jugowicach. Artykuły zostały przekazane do schroniska.

„FUNDACJA ALBERTÓWKA” została założona w 2005 r. i troszczy się o potrzeby duchowe i materialne osób bezdomnych, które z różnych powodów pozostały bez podstawowych warunków do życia. Pomysł powołania takiej organizacji zrodził się w oparciu o wieloletnie doświadczenie duszpasterskie i charytatywne ks. dra hab. Franciszka Głoda z ludźmi wyrzuconymi poza margines społeczeństwa. Osoby, które ks. Franciszek Głód zaprosił do współpracy, tworzą dziś Radę i Zarząd Fundacji i tak jak On niosą pomoc potrzebującym przebywającym w domu dla bezdomnych „Albertówka” w Jugowicach oraz innym beneficjentom organizacji: rodzinom i osobom chorym.

Fundacja zwróciła się z apelem o pomoc. Nasza parafia odpowiedziała na wezwanie. Zebraliśmy i przekazaliśmy naprawdę wiele artykułów. Dziękuje wszystkim za modlitwę w tej intencji i wszelkie dary materialne.

 

One thought on “Pomagamy – dary przekazane dla potrzebujących

Dodaj komentarz

Top