Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Dzieci z przedszkola nr 2 przygotowały i przyniosły do kościoła Palmy Wielkanocne

Dzieci z przedszkola nr 2 przygotowały i przyniosły do kościoła Palmy Wielkanocne

Dzieci, niedziela palmowa, Świebodzice, Parafia Św. Brata Alberta

Stało się już piękną tradycją, iż dzieci z przedszkola nr 2 im. Św. Jana Pawła II w Świebodzicach w przeddzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przygotowują wraz ze swoimi Wychowawczyniami palmy wielkanocne.

Każda z pięciu grup przedszkolnych przygotowała osobną palmę. Pięknie przyozdobione palmy zostały przyniesione osobiście przez przedszkolaków do naszego kościoła parafialnego, aby ubogacić przeżywanie niedzieli Męki Pańskiej. Najstarszą grupę dzieci podjął ks. Mirosław. Palmy zostaną poświęcone na Mszy św. dziecięcej o godz. 10.45.

Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Dyrektor oraz Paniom Wychowawczyniom, za przekazywanie młodemu pokoleniu pięknej tradycji połączonej z wartościami religijnymi.

Dodaj komentarz

Top