Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Małżeński duet gra na chwałę Pana

Małżeński duet gra na chwałę Pana

Są w naszej wspólnocie parafialnej od ponad roku, a w ostatnią niedzielę można było usłyszeć ich grających na skrzypcach w duecie. Mowa o państwu Annie i Michale Koszelach, którzy z zamiłowania i z zawodu są muzykami instrumentalistami.

Kilka utworów, które ubogaciły liturgię mogli wysłuchać wierni podczas wakacyjnej wieczornej Mszy św. o  20.00. – To dopiero początek grania na chwałę Pana – jak mówi Pan Michał. – Chcielibyśmy się bardziej zaangażować muzycznie w naszej parafii, ponieważ wiemy, że muzyka i śpiew pomagają w lepszym przeżywaniu Eucharystii – dodaje żona.

Życzymy zatem dużo wytrwałości i chęci w upiększaniu liturgii grą na instrumentach. A w załączeniu, krótki filmik.

 

Dodaj komentarz

Top