Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Kolęda 2021 w czasie pandemii

Kolęda 2021 w czasie pandemii

Odwiedziny kolędowe są spotkaniem duszpasterza z parafiami. Duszpasterz przynosi do naszych domów i mieszkań Boże błogosławieństwo od narodzonego Zbawiciela świata – Jezusa Chrystusa.

Ze względu na czas epidemii w tym roku wizyta duszpasterska będzie miała następującą formę. Odwiedzimy w tym roku tylko i wyłącznie te rodziny, które przekażą nam wypełnione zgłoszenia. Jeśli chcielibyście, by kapłan odwiedził waszą rodzinę w domu w ramach wizyty duszpa01sterskiej prosimy o wypełnienie zgłoszenia. Wypełnione kartki należy wrzucić do skrzynki w kościele. Można nas również zaprosić przez napisanie wiadomości na adres albertswiebodzice@gmail.com, umieszczając w tytule wiadomości zaproszenie za kolędę 2021.

Wizyta będzie odbywać się z zachowaniem zasad sanitarnych.

Prosimy o spokojne przemyślenie i podjęcie decyzji o wizycie duszpasterskiej w tym roku. Pamiętajcie, iż taka wizyta jest możliwa także w ciągu roku w dogodnym dla was czasie. Zawsze także możecie poprosić o Mszę świętą w intencji waszej rodziny. Kartki z zaproszeniami są wyłożone na stoliku z gazetami, na skrzynce i obok płynów dezynfekcyjnych przy wyjściu głównym.

wzór zaproszenia do pobrania

 

Dodaj komentarz

Top