Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Doroczne spotkanie opłatkowe

Doroczne spotkanie opłatkowe

To już taka mała tradycja, że wspólnoty działające w naszej parafii spotykają się na opłatku parafialnym wraz ze swoimi duszpasterzami. W niedzielne popołudnie 12 stycznia tradycji stało się zadość i po raz kolejny wspólnie świętowaliśmy.

Przedstawiciele każdej z grup parafialnych przybyli na to okolicznościowe spotkanie, a wśród nich: kapłani, katecheci, róże różańcowe, panowie kościelni, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św., Ewangelizacyjna Grupa Teatralna, schola, panie dbające o czystość kościoła, Rada Parafialna, Rada Budowy, Bractwo Szkaplerzne, Grupa Modlitewna, oraz chórzystki parafialne.

Ksiądz proboszcz Daniel Szymanik w okolicznościowej laudacji podziękował za zaangażowanie w życie parafii i podkreślił, aby zawsze czuć się jako gospodarze, zarówno w świątyni, jaki domu parafialnym. Przy łamaniu się opłatkiem nie zabrakło serdeczności i życzeń Bożego błogosławieństwa i miłości na rozpoczęty nowy rok.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania spotkania opłatkowego składamy serdeczne Bóg zapałać.

Dodaj komentarz

Top