Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Córka Króla – konferencja dla kobiet

Córka Króla – konferencja dla kobiet

Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. diecezji świdnickiej zapraszają na piątą edycję konferencji dla kobiet Córka Króla pod hasłem „OBDAROWANA”.

Spotkanie odbędzie się 16 marca 2024 r. w Centrum Kultury w Strzegomiu, a rozpocznie się o godz. 9:00 Mszą św. w bazylice strzegomskiej. Wśród zaproszonych gości znajdują się: ks. Marek Dziewiecki, psycholog specjalizujący się w pracy z małżeństwami i rodzinami, Marta Miłuńska, liderka Wspólnoty z Warszawy psychoterapeutka, liderka szkoły uwielbienia oraz Aneta Zabrzewska, farmaceutka, zielarka, wykładowca studium św. Hildegardy w Legnicy. Zapraszamy. Szczegóły i pomoc w rejestracji u pani Izy Holi.

Informacje nt. konferencji i zapisów dostępne pod nr tel. 609 604 257

Już po raz piąty, tym razem 16 marca br., Strzegom stanie się miejscem spotkania kobiet pragnących odkryć swoje powołanie jako Córki Króla najwyższego. Pod hasłem „Obdarowana„, organizatorzy konferencji zapraszają do wspólnej modlitwy, uwielbienia i odkrywania Bożych darów. Agnieszka Lesiów, współorganizatorka, zachęca do udziału w wydarzeniu, które ma na celu otwarcie oczu na obdarowanie przez hojnego dawcę Miłości. W tym roku wśród prelegentów znajdziemy wybitne postacie, takie jak: ks. dr Marek Dziewiecki – duszpasterz, psycholog, specjalizujący się w profilaktyce i terapii uzależnień, znany z głębokiego przekazu i autorskich książek; Marta Miłuńska – psychoterapeutka i wokalistka; Aneta Zabrzewska – zielarka i farmaceutka.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 8. recepcją w domu parafialnym przy parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła, by o 9. przejść do Bazyliki Strzegomskiej na Msze św. inaugurującą wydarzenie. Następnie uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć inspirujących konferencji, modlitwy uwielbienia, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych, które zakończą się modlitwą wstawienniczą i zawierzeniem się Matce Bożej.

Wszystkie zainteresowane uczestnictwem kobiety zachęcamy do rejestracji na stronie corkakrola.com.pl

 

Dodaj komentarz

Top