Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Bóg jest miłością – rekolekcje adwentowe dla dzieci

Bóg jest miłością – rekolekcje adwentowe dla dzieci

W IV tygodniu adwentu w naszej parafii odbyły się święte ćwiczenia rekolekcyjne, które poprowadził ustanowiony przez papieża Franciszka misjonarz miłosierdzia ks. Rafał Masztalerz. Swoje nauki miały także dzieci, które licznie przybyły, zarówno w niedzielę jak i na naukę rekolekcyjną w poniedziałek 19 grudnia.

Tematem przewodnim było zdanie zaczerpnięte od św. Jana Apostoła i Ewangelisty „Bóg jest miłością”. Jeżeli prawdziwą postawę miłości będziemy mieli w sercu to nasza miłość będzie bezinteresowna.  Ale szatan czyha, aby tę Bożą miłość w nas zniszczyć, dlatego musimy się zawsze trzymać Pana Boga. Bo zły dych 24 godziny na dobę walczy o serce każdego z nas.

Zachęcamy do odsłuchania poniedziałkowej nauki adwentowej dla dzieci.

>>> Zdjęcia z nauk rekolekcyjnych dla dzieci <<<

Dodaj komentarz

Top