Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Błogosławieństwo w domu parafialnym

Błogosławieństwo w domu parafialnym

Parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

Tegoroczne Wizyty Duszpasterskie zakończyliśmy kolędą w domu parafialnym. Z tej okazji w niedzielny wieczór przybył do naszej parafii ks. dr prał. Tadeusz Chlipała – rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.

Najpierw zaproszony kapłan pobłogosławił plebanię, modląc się o Boże błogosławieństwo dla domowników i całej parafii. W słowie skierowanym do zebranych pochwalił dzieło, jakim jest parafialny kościół. Wyraził radość, że świątynia staje się coraz piękniejsza, a zaangażowanie parafian nie słabnie. Następnie ks. rektor pobłogosławił mieszkanie księdza proboszcza i księdza wikariusza. Błogosławieństwu towarzyszył śpiew kolęd, a także obecność ks. rezydenta Józefa. Ostatnim akcentem wizyty duszpasterskiej było wspólne kapłańskie spotkanie przy stole.

Dodaj komentarz

Top