Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > „Albertówka” potrzebuje pomocy

„Albertówka” potrzebuje pomocy

Na co dzień ks. Franciszek Głód przygarnia bezdomnych i osoby uzależnione, które chcą dać sobie pomóc. Teraz to ksiądz i jego pomocnicy potrzebują pomocy.

Albertówka to fundacja pomagająca bezdomnym mężczyznom często z problemami alkoholowymi w Jugowicach. Jeździliśmy tam z młodzieżą na nasze Oazy Modlitwy, w ten sposób poznaliśmy to miejsce pełne dobroci, pokoju i nadziei dla tych, którzy się zagubili, którzy przegrali „bitwę” z życiem, a obecnie toczą wojnę o życie.

Nasi przyjaciele znaleźli się w jeszcze większej potrzebie. W ośrodku wraz z ks. Franciszkiem Głodem (w tym roku koczy 81 lat) przebywają przebywają mężczyźni, którzy są w grupie ryzyka. Ze względu na sytuację epidemiczną w ośrodku nie pojawiają się goście odbywający swoje rekolekcje, skupienia, zjazdy a za to pojawiają się trudności związane z zakupem chemii, aby ośrodek mógł funkcjonować.

Zbieramy wszelkie możliwe środki czystości. Potrzebujemy: mydła, szampony, płyny do podłóg czy sanitariatów, proszki do prania, papier toaletowy, golarki

W naszym kościele, przy wejściu znajduje się kosz do którego możemy przekazać artykuły. 

Dodaj komentarz

Top