Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Pięć parafii połączyła jedna droga krzyżowa

Pięć parafii połączyła jedna droga krzyżowa

Miejska Droga Krzyżowa, św. Brat Albert Świebodzice

Świebodzickie parafie połączyły swoje siły w zorganizowanej 23 marca Miejskiej Drodze Krzyżowej. Duszpasterze jak i wierni przeszli ulicami miasta, aby wspólnie wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa, który jest Miłością.

Mimo dżdżystej pogody licznie zgromadzeni wierni pod przewodnictwem ks. dziekana Józefa Siemasza spotkali się przy Krzyżu Jubileuszowym, na osiedlu Sudeckim i podążając ulicami Świebodzic rozważali kolejne stacje Męki Pańskiej. Teksty rozważań przygotował w tym roku ks. Mirosław Benedyk. Nabożeństwo zakończyło się w naszej świątyni odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

>> Galeria zdjęć z Miejskiej Drogi Krzyżowej <<<

Dodaj komentarz

Top