Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Ewangelizacja w kościele św. Faustyny w Jaworze

Ewangelizacja w kościele św. Faustyny w Jaworze

Ewangelizacyjna Grupa Teatralna, Świebodzice Św. Albert Chmielowski

Kościół Św. Faustyny w Jaworze (diecezja legnicka) stał się kolejnym przystankiem dla Ewangelizacyjnej Grupy Teatralnej, w głoszeniu Dobrej Nowiny. Na specjalne zaproszenie ks. proboszcza dra Tomasza Czernika nasza teatralna wspólnota zaprezentowała Misterium „Tajemnice Eucharystii” wzorowane na współczesnych objawieniach boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas.

Misterium zostało bardzo gorąco i entuzjastycznie przyjęte w jaworskiej parafii. Kościół był wypełniony po brzegi, a na zakończenie wszyscy uczestnicy chętnie przyłączyli się do radosnego uwielbienia. Na uwagę zasługuje promocja tego wydarzenia, której podjęli się duszpasterze par. Miłosierdzia Bożego. Liczna obecność dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i sakramentu Pokuty, a także ich rodziców oraz pozostałych parafian, świadczy o świadomym przeżywaniu swojej wiary.

Warto podkreślić życzliwą i gościnną atmosferę z jaką została podjęta nasza grupa.

♦ Zachęcamy też do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na stronie regionfan.pl

Dodaj komentarz

Top