Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Dbaj o siebie i innych uczestników liturgii

Dbaj o siebie i innych uczestników liturgii

W związku z dramatycznie rosnącymi przypadkami zakażeń covid-19…

… oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych zgromadzeń liturgicznych przypominamy i prosimy o bezwzględne zasłanianie ust i nosa w kościele. To nic nie kosztuje, a może zmniejszyć transmisję wirusów. Apeluję o zdrowy rozsądek i odpowiedzialność. W imię miłości bliźniego proszę o uszanowanie przepisów o maseczkach, które przecież w żaden sposób nie łamią naszych sumień. Niestety są tacy, którzy zachowują się jakby noszenie maseczki stało w konflikcie z wyznawaną wiarą. Takim sposobem myślenia dochodzimy do jakiejś aberracji i absurdu. Jeszcze raz proszę o stosowanie się do przyjętych norm w tym zakresie. Pozwólmy innym czuć się bezpiecznie w naszym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Top