Strona Główna > Wizyta Duszpasterska 2018

PLAN KOLĘDY 2018

Odwiedziny kolędowe są spotkaniem duszpasterza z parafiami. Duszpasterz przynosi do naszych domów i mieszkań Boże błogosławieństwo od narodzonego Zbawiciela świata – Jezusa Chrystusa.
Otwarcie drzwi naszych domów i mieszkań jest czytelnym znakiem, że chcemy Bożych darów, a także daniem świadectwem wiary w swoim środowisku zamieszkania.

Jeżeli ktoś z różnych powodów nie był w stanie przyjąć kolędy w określonym czasie – to może umówić się na odpowiedni dla siebie termin i godzinę. Można to uczynić w zakrystii po każdej Mszy św. Dodatkowa kolęda odbędzie się w niedzielę 28 stycznia oraz w środę 31 stycznia.

Życzymy miłego  i owocnego w wymiarze duchowym spotkania z duszpasterzami, którzy pracują  w naszej parafii. Szczęść Boże w nowym Roku Pańskim 2018.