Strona Główna > Aktualności > Prace związane z dociepleniem dachu

Prace związane z dociepleniem dachu

par. Św. Brata Alberta Świebodzice, budowa

Od poniedziałku 3 lipca w kościele podejmujemy kolejne prace budowlane, które mają na celu podwyższenie komfortu cieplnego w świątyni.

Prace będą polegać na izolacji termicznej dachu. Przez najbliższy tydzień budowlańcy z użyciem specjalnego podnośnika będą natryskiwać specjalną piankę na deski pod dachem kościoła. W związku z tymi pracami konieczne było wyniesienie części ławek z kościoła, w co zaangażowali się nasi panowie z naszej parafii, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

W związku z się pracami budowlanymi w kościele, w daniach od 3 do 8 lipca (pn-sb) Msze św., które w wakacje sprawujemy o godz. 18.00, odprawiać będziemy wyjątkowo w Domu Parafialnym. Przepraszamy za niedogodności, ale na czas prac musimy opuścić kościół ze względów bezpieczeństwa. Na niedzielę powrócimy do kościoła.

Szacowany koszt prac izolacyjnych dachu wyniesie ok. 100 tys. zł.