Strona Główna > Ogłoszenia

Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada 2017r.

♦ Dzisiaj przypada XXXII niedziela w ciągu roku.

♦ Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie i wspomagamy chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

♦ Także dzisiaj po Mszy o godz. 12.00 uczniów klas III gimnazjum zapraszamy na comiesięczne spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, a za tydzień na swoje spotkanie przed bierzmowaniem zapraszamy uczniów z klas II gimnazjum.

♦ W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.

♦ Składamy naszym parafianom i gościom podziękowania za tegoroczną wspólną modlitwę wypominkową. Pamiętajmy o naszych zmarłych nie tylko w te dni, ale również w codziennej naszej modlitwie.

♦ Kontynuujemy zbiórkę na dalsze prace przy naszym kościele i spłacenie zaciągniętych zobowiązań. W związku z tym proszę o przyjęcie w najbliższym czasie osób, które zbierają fundusze na ten cel i wsparcie inicjatywy również w tym miesiącu.

♦ Zapraszamy do nabywania kalendarzy parafialnych na rok 2018, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na prace budowlane w naszym kościele.

Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej liturgii.

♦ Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.

♦ Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.

♦ Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800