Strona Główna > Ogłoszenia

XV Tydzień Zwykły

14 lipiec 2019

• Dzisiaj przypada XV niedziela w ciągu roku.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  • Osobę, która zamówiła Mszę Św. na 20 lipca o godz. 8:00 proszę o zgłoszenie się do zakrystii, w celu zmiany terminu. Wspomniana Msza zostanie odprawiona w tym dniu o 18:00.
  • Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 31 lipca – 9 sierpnia.Zapisy i bliższe informacje w zakrystii oraz na plakacie wywieszonym w gablocie. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą fizycznie uczestniczyć w pielgrzymce niech włączą się do Grupy Duchowego Uczestnictwa. Organizujemy również wyjazd autokarowy na ostatni etap pielgrzymki w dniu 9 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.
  • Składam podziękowania za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych w lipcuiw sierpniu

800, 930, 1045, 2000

w dni powszednie: