Strona Główna > Ogłoszenia

II Tydzień Wielkiego Postu

17 marca 2019

• Dzisiaj przypada II niedziela Wielkiego Postu.
  • Dzisiaj po liturgii ogólnopolska zbiórka na potrzeby Dzieła Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
  • We wtorek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. Jest to również dzień patronalnego święta ks. Józefa seniora. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną w int. solenizanta. Msze św. w int. ks. Józefa zostaną również odprawione wieczorem 20 marca.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800. Po Mszy wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznegow domu parafialnym.
  • W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowejw następującym porządku:
    • 1645 – dzieci (szczególnie kandydaci do I Komunii św. kl. II i III)
    • 1730 – dorośli i młodzież.
      Po Drodze Krzyżowej wieczorna Msza św.
  • Gorzkie Żalez kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 1730.
  • Za uczestnictwo w Nabożeństwach Gorzkich Żali oraz Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.
  • Zbiórka na wyjazd rekolekcyjny kandydatów do bierzmowania z kl. III  gimnazjum w piątek o 16:15 w kościele.
  • W dniach 29-31.03 zapraszamy młodzież (od VI klasy) do wzięciu udziału w weekendowych rekolekcjach oazowych w Jugowicach. Informacje u księdza Wojciecha.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka oraz paschaliki wielkanocne „Caritas” w cenie 5 zł. Nabywając je wspomagamy najuboższych mieszkańców naszej diecezji.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800