Strona Główna > Ogłoszenia

II Tydzień zwykły

20 stycznia 2019

• Dzisiaj przypada II niedziela w ciągu roku.
  • Dzisiaj (niedziela 20 stycznia, godz. 16:00) zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami i opiekunami na Wigilię Ministrancką. Spotkaniew domu parafialnym.
  • W poniedziałek 21 stycznia przypada Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich, gdy zbliża się jesień ich życia, gdy sił coraz mniej i zdrowie szwankuje. W tych dniach składamy Im gorące życzenia i pamiętamy w modlitwie.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się coroczne Miejskie Kolędowanie.
  • Tak jak co roku ubezpieczamy swoje mieszkania, samochody i inne rzeczy, tak również istnieje konieczność ubezpieczenia naszego kościołai obejścia kościelnego. W związku z tym za tydzień w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary na ten cel.
  • Wspólnota odnowy w Duchu Św. przy par. św. Mikołaja zaprasza na seminarium odnowy wiary 14 lutego o godz. 19:00. Szczegóły na plakacie.
  • Trwa w parafii Wizytę Duszpasterską zwaną Kolędą.
  • Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 1530.
  • W soboty Wizyta Duszpasterska rozpoczyna się o godzinie 1400.
  • Wizyta Duszpasterska odbywa się według kolejności w jakich zostały podane numery klatek schodowych.
  • W związku z wczorajszą pomyłką dotyczącą kolędy na ul. Fieldorfai ul. Andersa, gdzie nie dotarł ksiądz na numery parzyste, pragniemy przeprosić wszystkich czekających na jego  wizytę. Proszę o wyrozumiałość w związku z popełnionym błędem. Chcąc naprawić naszą pomyłkę informuję, że mieszkańców tych dwóch ulic na numerach parzystych kapłan odwiedzi w piątek 25 stycznia od godz. 15:30. Jeszcze raz przepraszamy za pomyłkę.
  • Wszystkie szczegóły dotyczące praktycznych aspektów kolędy i jej wymiaru duszpasterskiego znajdziemy w ogłoszeniach w gablocie oraz na parafialnej stronie internetowej parafia-alberta.eu
  • Ze względu na Kolędę prosimy sprawy kancelaryjne załatwiać po niedzielnych Mszach św.
  • Składam podziękowania za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800