Strona Główna > Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła

23 września 2018r.

• Dzisiaj przypada XXV niedziela w ciągu roku.
  • Dzisiaj po Mszy dla dzieci o 10:45 zapraszam na krótkie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się w tym roku do I Komunii św. Wspomniana uroczystość odbędzie się tradycyjnie w pierwszą niedzielę czerwca, tj. 2 czerwca 2019 r.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  • Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy ,,Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” – „Iskra Bożego Miłosierdzia” 28.09.2018r. Od kilku lat o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, spotykamy się przed naszym kościołem,by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nas najważniejszych.W tym roku intencją szczególną jest modlitwa za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i o pokój na Ukrainie.Wszystko trwa 10-15 minut. Ot, całe wydarzenie…
  • W związku z wczorajszym dniem ziemniaka nasza parafia miała swoje stoisko na placu apelowym. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy, Paniom Domu, sponsorom i amatorom domowej kuchni. Dochód z imprezy został przeznaczony na prace budowlane w naszej świątyni. Dzięki waszemu wsparciu uzyskano kwotę 3.675 zł. Przeznaczamy je na prace budowlane w naszej świątyni.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary złożone na rzecz budowy kościoła i przyjęcie osób, które zbierają w/w fundusze. Im także dziękuję za wytrwałość i poświęcenie. Za tydzień rozpoczniemy prace przy ścianie prezbiterialnej, dlatego zamontowano rusztowanie w prezbiterium.
  • Z dniem dzisiejszym kończy praktykę duszpasterską kl. Wojciech. Dziękujemy praktykantowi za wspólny czas i życzymy rozwoju wewnętrznego i pięknego przygotowania się do święceń kapłańskich. Niech Pan Bóg za przyczyną MB i św. Br. Alberta prowadzi ku kapłaństwu.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800