Strona Główna > Ogłoszenia

XV  Niedziela Zwykła

15 lipca 2018r.

♦ Dzisiaj przypada XV niedziela w ciągu roku.

♦ W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.

♦ Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w 15. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 31 lipca – 9 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje u ks. Wojciecha w zakrystii oraz na plakacie wywieszonym w gablocie. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą fizycznie uczestniczyć w pielgrzymce niech włączą się do Grupy Duchowego Uczestnictwa.

♦ Organizujemy również wyjazd autokarowy na ostatni etap pielgrzymki w dniu 9 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

♦ Organizowany jest wyjazd do Ząbkowic Śląskich na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w dniu 13 sierpnia. Zgłoszenia u pani Haliny Dąbrowskiej.

♦ Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta – Koło Wrocławskie zwraca się z prośbą o przeprowadzenie zbiórki środków czystości, na rzecz ubogich i bezdomnych. Środki czystości proszę przynosić do zakrystii.

♦ Dziękujemy za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.

♦ Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.

♦ Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.

♦ Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych w lipcu i sierpniu:

800, 930, 1045,  2000

w dni powszednie: