Strona Główna > Ogłoszenia

XVIII tydzień zwykły

2 sierpnia 2020

• Dzisiaj przypada XVIII niedziela w ciągu roku.
  • I niedziela m-ca. Spotkanie z grupami modlitewnymi i zmiana tajemnic różańcowych po pierwszej Mszy porannej.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  • I czwartek m-ca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się o dobre i liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  • I piątek m-ca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1700. Msza wieczorna wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 9:00 ks. Wojciech odwiedzi chorych.
  • Trwa Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasna Górę,  podczas której przedstawiciele kapłanów i służb porządkowych niosą intencje całej naszej diecezji. My wszyscy jesteśmy zaproszeni do pielgrzymowania duchowego i wsparcia modlitewnego pielgrzymów pieszych. Nasza parafia przynależy do grupy 5 św. Ojca Pio, dlatego jesteśmy zaproszeni na spotkania modlitewne w kościołach stacyjnych dla tejże grupy oraz dla pielgrzymów duchowych:
    • We wtorek, 4 sierpnia godz. 18:00 – bazylika w Strzegomiu – Msza św. i apel Maryjny – obecny będzie ks. bp Marek.
    • W sobotę, 8 sierpnia 18:00 – kościół pw. św. Brata Alberta w Świebodzicach – Msza św. i apel Maryjny – obecny będzie ks.. bp Ignacy.
      Zapraszamy wszystkich parafian na wspólna modlitwę.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.
  • Dziękuję za posprzątanie i dezynfekcję kościoła.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych w lipcu i sierpniu:

800, 930, 1045, 2000

w dni powszednie: