Strona Główna > Ogłoszenia

III Tydzień Zwykły

26 styczeń 2020

• Dzisiaj przypada III niedziela w ciągu roku.
  • Dzisiaj diecezjalna zbiórka na prace remontowe w katedrze świdnickiej.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.
  • I sobota m-ca.Msza św. o 8:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Za tydzień I niedziela m-ca. Po porannej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z grupami modlitewnymi.
  • W najbliższą niedzielę 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego(MB Gromnicznej). Bardzo proszę przynieść ze sobą na liturgię gromnice.
  • Tak jak co roku ubezpieczamy swoje mieszkania, samochody i inne rzeczy, tak również istnieje konieczność ubezpieczenia naszego kościołai obejścia kościelnego. W związku z tym za tydzień po każdej Mszy św. zbieramy ofiary na ten cel.
  • Trwa w parafii Wizytę Duszpasterską zwaną Kolędą.
  • Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 1530.
  • W soboty Wizyta Duszpasterska rozpoczyna się o godzinie 1400.
  • Wizyta Duszpasterska odbywa się według kolejności w jakich zostały podane numery klatek schodowych.
  • Wszystkie szczegóły dotyczące praktycznych aspektów kolędy i jej wymiaru duszpasterskiego znajdziemy w ogłoszeniach w gablocie oraz na stronie internetowej parafia-alberta.eu
  • Ze względu na Kolędę prosimy sprawy kancelaryjne załatwiać po niedzielnych Mszach św.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800