Strona Główna > Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019

• Dzisiaj obchodzimy V niedzielę Wielkanocną.
  • Dzisiaj zapraszam rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie po Mszy św. dziecięcej o 10:45.
  • Próba śpiewu przed Komunią w poniedziałek 20 maja o godz. 16:00
  • Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 1730. Niech na nich nie zabraknie rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych, Rocznicowych, a także kandydatów do bierzmowania.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas majówki.
  • W piątek 24 maja w naszej parafii przypada „wieczysta adoracja”, która odbywa się na terenie naszej diecezji codziennie w innej parafii. Z tej racji zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
  • W piątek 24 maja o godz. 19:00 próba liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania kl. III gimnazjum.
  • Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800