Strona Główna > Ogłoszenia

XXXII Niedziela Zwykła

11 listopada 2018r.

♦ Dzisiaj przypada XXXII niedziela w ciągu roku.

♦ 11 listopada (niedziela) – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości. W naszych modlitwach pamiętamy o tych, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym z formularza za Ojczyznę. Poranna Eucharystia w intencji Ojczyzny.

♦ Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie i wspomagamy chrześcijan w Pakistanie.

♦ Jutro ostatni dzień Modlitwy Wypominkowej o 17:30. Kartki wypominkowe są jeszcze dostępne na skrzynce przy wyjściu z kościoła.

♦ W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.

♦ Ze względu na zbyt małą liczbę chętnych odwołana zostaje pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

♦ Bierzmowanie spotkanie kandydatów do bierzmowania III kl. gimnazjum w piątek 16.11 o godz. 19.00 w domu parafialnym.

♦ Prosimy dzieci o złożenie w zakrystii plansz różańcowych. Czekamy do niedzieli.

♦ W niedzielę za tydzień (18 listopada) odbędzie się we wszystkich kościołach naszej diecezji zbiórka ofiar do puszek. Jej celem będzie pokrycie części kosztów wyjazdu przedstawicieli młodzieży naszej diecezji na Światowe Dni Młodzieży w Panamie, a tym samym dołożenie starań, aby Diecezja Świdnicka była obecna na Światowych Dniach Młodzieży, jako część wielotysięcznej rzeszy młodych ludzi z całego świata.

♦ Dziękujemy za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.

♦ Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. Intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej Mszy św.

♦ Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.

♦ Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

800, 930, 1045, 1200, 1800

w dni powszednie