Strona Główna > Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2018r.

♦ Dzisiaj przypada II niedziela w ciągu roku.

♦ Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o 9:30 zapraszamy do wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu muzycznego „Ale Babki”.

♦ Dzisiaj (niedziela 14 stycznia, godz. 16:00) zapraszamy na Wigilię Parafialną dla wszystkich grup działających przy naszej parafii, chóru i parafian, którzy chcieliby wspólnie poświętować. Spotkanie w domu parafialnym.

♦ Dzisiaj zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum na comiesięczne spotkanie formacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00.

♦ Dzisiaj o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się kolędowanie z Panem Burmistrzem.

♦ We wtorek 16 stycznia przypada 6 r. śmierci ks. Zenona Kowalskiego (poprzedniego proboszcza naszej parafii. Msza św. w intencji zmarłego kapłana o godz. 18:00.

♦ W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.

♦ Tak jak co roku ubezpieczamy swoje mieszkania, samochody i inne rzeczy, tak również  istnieje konieczność ubezpieczenia naszego kościoła i obejścia kościelnego. W związku z tym za tydzień w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary na ten cel.

♦ Trwa w naszej parafii Wizyta Duszpasterską zwaną Kolędą. Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 1530. W soboty Wizyta Duszpasterska rozpoczyna się o godzinie 1400. Wizyta Duszpasterska odbywa się według kolejności w jakich zostały podane numery klatek schodowych.

♦ Wszystkie szczegóły dotyczące praktycznych aspektów kolędy i jej wymiaru duszpasterskiego znajdziemy w ogłoszeniach w gablocie oraz na parafialnej stronie internetowej.

W sobotę, odbył się w naszym mieście po raz kolejny Orszak Trzech Króli. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, a szczególnie naszym paniom, które piekły ciasta.

♦ Ze względu na Kolędę prosimy sprawy kancelaryjne załatwiać po niedzielnych Mszach św., a intencje mszalne można zamawiać codziennie po każdej liturgii.

♦ Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.

♦ Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych: 800, 930, 1045, 1200, 1800

w dni powszednie: 800, 1800