Strona Główna > Obszar parafii

Obszar Parafii

Liczba mieszkańców: 4 801 (stan na dzień 1.01.2018)

Ulice: Henryka Brodatego, Księcia Bolka, Leszka Białego, Dąbrówki, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Henryka Pobożnego, Henryka Probusa, Piasta, Mieszka Starego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Gen. Augusta Fieldorfa, Gen. Władysława Andersa, , Królowej Elżbiety nr 86-124, Królowej Jadwigi.

Data erygowania parafii: 24 kwietnia 1995r.

Księgi metrykalne: od 1995r.

Odpust parafialny: 17 czerwca.

Przedszkole: Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II

Szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

Wieczysta adoracja: 24 maja i 23 listopada

Wspólnoty i ruchy: Służba Liturgiczna, Chór Kościelny, Schola Parafialna, Bractwo Szkaplerzne, Ewangelizacyjna Grupa Teatralna, Grupa Modlitewna, Żywy Różaniec, Duszpasterstwo Młodzieży, Rada Parafialna, Rada Budowy, Duszpasterstwo Dzieci.